360 Security Essential

360 Security Essential ile bilgisayarınız artık çok daha güvende olacak. Windows XP ile 10 arasındaki bütün sürümler için kullanılabilen 360 Security Essential ile tamamen ücretsiz bir antivirüs sahibi olabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan taramalar ile bilgisayarınızda bulunan virüsleri en iyi şekilde temizlemesi ve girmeye çalışan zararlı yazılımları engellemesi ile piyasadaki en iyi antivirüs diyebiliriz.

360 security essential

360 Security Essential bulut özelliği ile bir çok kişinin kullandığı ve ödül almış, 360 QVMII, Avira ve Bitdefender ve bir çok antivirüsün veri tabanını kullanır. Böylece yeni yazılan bir virüs olsa bile 360 Security Essential antivirüs veri tabanında olma ihtimali çok yüksektir. Sizi gerçek zamanlı olarak virüslerden korur.

Bir çok antivirüs ile entegre çalışması sebebiyle diğer antivirüslere ücret ödemeden en iyi korumayı 360 Security Essential ile sağlayabilirsiniz.

360 Security Essential indir

Güvenliğiniz için katmanlı koruma özelliği de kullanılıyor. Artık internette daha huzurlu ve güvenli şekilde dolaşabileceksiniz. Özelliğin en güzel tarafı ise zararlı yazılımlar sizin kimlik bilgilerinizi, banka bilgilerinizi çalması neredeyse imkansız hale getiriyor.

Premium özellikler 360 Security Essential ile ücretsiz olarak size sunuluyor. Koruma bölgesi ile daha önce test etmediğiniz veya güvenmediğiniz programları çalıştırabilirsiniz. Bu programlar koruma bölgesi içinde çalışır ve size zarar verme ihtimali de ortadan kalkar.

Sürekli güncellemeler ile daha hızlı ve iyi koruma sizi bekliyor. Bulut teknolojisi ile gerçek zamanlı yenileme ile sürekli olarak daha iyi korumaya sahip olursunuz ve bu güncellemeler de bilgisayarınızı yormaz. Yeni virüsler, yazarlı yazılımlar anlık olarak bilgisayarınızdaki veri tabanına kaydedilir ve size zarar vermesi engellenir.

Sizde 360 Security Essential antivirüs ile ilgili yorumlarınızı, görüşlerinizi ve sorunlarınızı konu altına yorum şeklinde yazarak çözüm bulabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir