360 Security Lite

360 Security Lite

360 Security Lite

Gün geçtikçe Android cihazlar hayatımızın değişmez bir parçası haline geldiler. Cep telefonlarımız ve tabletlerimiz ise bu gelişimin yanında güvenlik açıklarıyla mücadele etmek durumundalar. Bunu nasıl sağlayacağınızı düşünüyorsanız 360 Security Lite ile ücretsiz bir biçimde maksimum korunmayla tanışabilirsiniz.

Aslında temel anlamda Android cihazlarınızın daha optimize çalışması için gerekli olan unsurları barındırmaktadır. Ancak bunun yanında birçok farklı noktaya değindiği içinde birçok ücretli uygulamadan daha komplike olduğunu kanıtlamıştır. Zaman geçtikçe kullanım oranınızın artmasına bağlı olarak dosya kalıntıları ve ön belleğiniz yükselir. Bu durum telefonunuzu yavaşlatarak geçişleri, uygulamaları ve kullanımınızı doğrudan kısıtlar.

360 Security Lite kullanımı kişilere cep telefonlarını yeniden başlatmak zorunda kalmadan aktif kullanım imkânı sağlamaktadır. Yavaş cihazlarınızı hızlandırmak, bellek sorununuza çözümler türetmek ve virüslere karşı tam koruma sağlayabilmek adına üstün bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

360 Security Lite Ne İçin Kullanılır?

Öncelikle 360 Security Lite bir asistan görevi görür. Cep telefonunuzda ya da tabletinizde gereksiz ve kullanılmayan kalıntıları temizleyerek bellek açısından temizlik sağlar. Bu telefonunuzun hızlanmasındaki en önemli faktörlerden birisidir. Bunun haricinde virüslerle başınız ağrımasın diye tam koruma sağlayarak tüm zararlı içeriklerden sizleri korur.

Tüm bunların yanı sıra kullanıcı deneyimini maksimum düzeye çekmeyi amaçlayan 360 Security Lite uygulaması pil durumunuzu da kontrol altında tutar. Bataryanız çok çabuk bitiyorsa güç tüketimi seçeneklerini sizin için ayarlar. Şarjınızı tüketen uygulamaları kullanım dışıyken kapalı tutar ve optimizasyonu her zaman %100 oranına çeker. Bu hem uygulamalara ulaşabilirliğinizi, hem de cihazı daha uzun süre kullanabilmenizin önünü açar.

İstediğiniz an yapabileceğiniz taramalarla telefonunuzun hem kalıntı dosyalarını hem de o an ki belleğini temizleyerek ferahlatır. Bu işlemi yaptıktan saniyeler sonra telefonunuzun ilk günkü gibi hızlandığını hissedeceksiniz. 360 Security Lite Android cihazlarınızı arzu ettiğiniz ve size  sunulan maksimum performansa sürükler. İnternet ortamında bulunan bütün virüslerden cihazınızı korurken bunu kullanımınıza engel olmayacak şekilde arka planda yapabilen bir tasarıma sahiptir. Hafıza sorunları yaşıyorsanız uygun olan paketlerle çok küçük bir alan kaplayan modülünü yükleyip her halükarda Android cihazlarınızı bir üst noktaya çıkarmanız mümkün. Mobil cihazlarınızın güvenliği için 2016 yılında da en iyi ücretsiz virüs programı olarak 360 Security Lite tercih edebilirsiniz.

360 security lite, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların tümünde çalışmaktadır. Cep telefonu ve tablet başta olmak üzere, diğer Android sistemlerinde de sorunsuz olarak görevini yerine getirir. 360 security lite telefonunuza ve size ne kazandırır?

 1. Virüs koruması
 2.  Çoklu tarama
 3.  Filtreleme
 4. Güvenli alışveriş
 5. Gizlilik
 6. İnternette sörf koruması
 7.  İşletim sistemi koruması
 8. Uzak bağlantı denetlemesi
 9. Temizlik
 10. Hızlandırma

Virüs koruması Anti-virüs özelliği sayesinde, telefonunuza tehdit niteliğindeki zararlı uygulamaları ve dosyaları işletim sisteminizden uzak tutarak, telefonunuzun güvende olmasını sağlar. Böylece özel resimlerinizin, videolarınızın, ses kayıtlarınızın ve belgelerinizin üçüncül şahıslar ile yasa dışı yollarla paylaşılması engellenir.  Bunun yanı sıra, rehberdeki kişilere istenmeyen mesajlar, reklamlar gönderilmesi de engellenmiş olur. Günümüzde özellikle sosyal medya hesaplarından izinsiz olarak reklam ve mesaj gönderimleri sık yaşanmakta. Bu tarz durumlardan uzak durabilmek için mutlaka 360 security lite uygulamasını kullanmanızı öneririz. Çoklu tarama Bu özellik, uygulamanın bünyesinde barınan diğer alt yazılımların kısaltılmış halidir. Sistem onarımı ve her zaman bulut tabanlı koruma gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunun dışında Avira ve Bitdefender gibi dünyaca ünlü anti-virüs yazılımlarını da kendi bünyesinde optimize edilmiş bir şekilde çalıştırarak, her zaman güvende olmanızı sağlamaktadır. Filtreleme İstenmeyen uygulamaların ve diğer öğelerin otomatik olarak tespit edilmesinden sonra, telefon hızına ve çalışma performansına etkili seviyede müdahale edebilmesi için eklenen materyaldir.  Güvenli alışveriş Bu özellik, adından da anlaşıldığı üzere cep telefonunuzdan internet siteleri aracılığıyla alışveriş yaparken, kredi kartı ve banka hesabı bilgilerinizin maksimum düzeyde korunmasını sağlar. İçiniz rahat bir şekilde alışveriş yapmanın tadını yakalamanız oldukça mümkün. Gizlilik Daha önceden bilgisayarlar üzerinde oldukça fazla kullanılan tuş kaydedici ve kamera yönetimi sistemleri artık telefonlar üzerinde de uygulanabilir vaziyette olduğu için, 360 security lite mühendisleri bunu engelleyerek yüksek etkili korumaya katkıda bulundu. İnternette sörf koruması Virüs bulaştıran ya da site sahibinin haberi olmadan virüs yayan web sayfalarını anlık tarayarak, telefonunuza zararlı yazılım bulaşmasını çok büyük oranda engeller. Aynı zamanda indirdiğiniz dosyaları da hemen tarayarak sizi büyük sorunlardan uzak tutar.

İşletim sistemi koruması

Bilgisayar ve türevi cihazlara telefonunuzu bağladığınızda karşı taraftan gelen tehdit unsurlarını engelleyerek tam koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda bazı zararlı uygulamalar telefonunuzdaki bilgileri ele geçirmenin yanı sıra sadece telefona zarar verme amaçlı da olabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşmanızın önüne geçer.

Uzak bağlantı denetlemesi

Bu özellik sayesinde Wİ-Fİ kullanırken korkmanıza gerek yok. DNS kontrolü ve Wİ-Fİ şifreleme sistemlerini denetleyerek, bulunduğunuz ağdan gelen tehditlere karşı güvende kalmanızı sağlar.

Temizlik

Gereksiz ve kırık dosyaları otomatik olarak temizler. Bunun yanı sıra işe yaramayan önbellek dosyalarını da sistemden arındırarak, işlemci ve disk kullanımını optimize eder. Bu sayede iyi bir performans elde edersiniz.

Hızlandırma

Bu özellik sayesinde, belleğiniz rahatlar ve her zaman daha hızlı işlemler yaparsınız. Aynı zamanda dünya üzerinde kanıtlanmış bir başarıya sahiptir.

You may also like...

1 Response

 1. Halil dedi ki:

  Lite uygulaması gerçekten çok iyi. Kasma sorunun ortadan kaldırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir