360 Security Nedir

360 Security Nedir

360 Security Nedir

360 Security uygulaması şuanda en popüler ücretsiz anti virüs aplikasyonları arasında bulunuyor. Amacının telefonunuzun daha komplike çalışmasını sağlayarak zararlı içeriklerden korumak olduğunu söylememize gerek yok. Ancak bununla sınırlı kalmayan bir hizmet vizyonuna sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim. Klasik bir anti virüs uygulamasının yaptıklarının dışında telefonunuzun daha işlevsel bir hal alması için birçok fonksiyonu içerisinde barındırıyor.

Hatta sırf bu yüzden birçok kişiye göre Android telefonları hızlandıran uygulama olarak anıldığını görebiliyoruz. 300 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulamanın dünya çapında bu denli tercih sebebi olmasının en büyük sebebi ise tabi ki ücretsiz oluşudur. Eğer 360 Security nedir sorusuna halen daha takılı kaldıysanız mutlaka indirerek telefonunuzun nasıl değiştiğini gözlemlemeye başlayın. Gördüklerinizden sonra kullandığınız güncel uygulamalar arasına gireceğinden şüpheniz olmasın.

 

Başlıklar

360 Security Ne İşe Yarar?

Bakıldığı zaman anti virüs, telefonu hızlandırmak ve bunun gibi birçok işlevden bahsedebiliyoruz. Fakat gerçekten çok geniş bir yelpazeyle telefonunuz için gerekli olan tüm fonksiyonları sunduğunu şöyle sıralayarak açıklama fırsatı bulabiliriz. Böylece 360 Security ne işe yarar sorusunun da cevabını net olarak vermiş olabiliriz.

 • Virüslere ve zararlı yazılımlara karşı cihazınızı korur.
 • Boost özelliği sayesinde cihazın ramini düzenli olarak boşaltarak uygulamaların bıraktığı kalıntıları ortadan kaldırır. Böylece cihazınız daha hızlı çalışır.
 • Pil yönetiminizi kontrol altında tutmak için daha istikrarlı uygulama yönetimi uygular.
 • Gizliliğinize önem verir ve cihazınızda gizlilik noktasında yapılabilecek en üst düzey detayları sizlere sunar.
 • Bilginiz dahilinde ya da olmayan tüm indirilen dosyaları zararlı gördüğünde sizi uyararak gereğini yapar.
 • QVS ve Bulut desteği sayesinde en güncel saldırılardan dahi zarar görmemenizi sağlar.
 • Çalışan uygulamaları kapatmak, rami temizlemek ya da bunun gibi detaylar için tek bir dokunuş yeterli olur.
 • Anlık boş belleğinizi, ne denli kullanıldığını görmenizi sağlayan geçiş ekranı bilgilendirir.
 • Dilediğiniz aplikasyonların kısa yollarını size tek bir dokunuş kadar yakınlaştırır.
 • İsteğiniz dahilinde telefonunuzu tutup her salladığınızda bellek temizleme işlemi ya da atadığınız bir fonksiyon devreye girer.
 • Yedekleme sayesinde verileriniz her zaman güvende olur.
 • Telefonunuz kaybolduğunda ya da çalındığında telefonunuzun nerede olduğunu bulmanızı sağlar.

 

360 Security Nelerden Korur?

Bir mobil cihazı tehdit edebilecek tüm içeriklere karşı 360 Security programı yeterli olacaktır. Virüsler, yazılımlar, reklamlar ve cihazınızın yavaş çalışmasına sebep olan tüm etkenler tek bir uygulama sayesinde kolaylıkla hayatınızdan çıkış yapacak.

Düzenli olarak kullanıldığında cihaz performansını maksimum noktaya çektiğini göreceksiniz. Aynı zamanda salla özelliği, kısa yol ekleme kolaylığı gibi birçok noktada sizin için çözümler sağlamaktadır. 360 Security ücretsiz indirilebilen bir uygulama olduğundan ötürü birçok alternatif mobil anti virüs uygulamasına kıyasla çok daha fazla tercih edilir ve işlevseldir.

You may also like...

3 Responses

 1. Besiktasinufku dedi ki:

  360 security dışında bi uygulama önersenize

  • Yönetici dedi ki:

   360 Security uygulaması alanında iyi bir uygulamadır. Muadil uygulama önerisi isterseniz Clean Master uygulaması da aynı işi görecektir.

 2. durusthaberci60 dedi ki:

  Akıllı Telefon Hızlandırma Temizleme Antivirüs 360 Security Uygulama incelemesi gerçekten harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir