Android için 360 Security

Android için 360 Security indir

Android için 360 Security indir

Cep telefonlarının çoğunun Android işletim sistemiyle çalıştığını varsayarsak bu bağlamda bize çözüm sunan bir anti virüs uygulamasına ihtiyaç duyduğumuz aşikâr. Kaldı ki tüm işletim sistemleriyle uyumlu olup size özel çözümler sunan 360 Security Android için geliştirilen en işlevsel uygulamalar arasındadır. 300 milyonu aşkın kullanıcının dünya çapında tercih ettiği ücretsiz virüslerden korunma uygulamasını hemen edinebilirsiniz.

Yalnızca virüslere ve zararlı içeriklere karşı değil aynı zamanda telefonunuzun ya da tabletinizin kullanım performansını da en üst noktaya çıkaracağından şüpheniz olmasın. Android için 360 Security en iyi virüs programı olarak adlandırılıyor. Üstelik bu müthiş işlevleriyle beraber sizlerden hiçbir ücret talep edilmeden 360 Mobile Security Limited tarafından ücretsiz olarak sunuluyor.

Başlıklar

Android için 360 Security indir

Android için 360 Security indirme işlemi dilerseniz Google Play Store üzerinden dilerseniz farklı platformlardan aplikasyon şeklinde yapılabilir. Kaynağının 360 Mobile Security Limited şirketi olduğuna dikkat ettiğiniz takdirde hiçbir problem yaşamadan telefonunuzu uçurmanız mümkün.

Tek bir tuşla ya da telefonunuzu sallayarak belleğinizi temizlemek, daha hızlı bir telefona sahip olmak, virüslerden korunmak ve telefonunuzu kaybettiğinizde size destek olacak navigasyon sistemiyle 360 Security uygulaması istediğinizin çok üzerinde standartlar sunacak. Mobil cihazlarınızı kullanırken yaşadığınız tüm problemlere çözüm üreten şirket 300 milyonu aşkın kullanıcısına olduğu gibi size de müthiş bir deneyim sunacak. Mobil cihazlarınızı daha sağlıklı kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey uygulamayı yükleyerek güncellemeleri takip etmek.

360 Security Android

360 Security İndirmek Ücretli Mi?

Günümüzde çok sayıda virüs programının ücretli sürümlerle karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Ancak Android için 360 Security indir seçeneği tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aplikasyonu mobil cihazınıza kurarak virüslerden ve cihazınıza zarar verebilecek yazılımlardan korunurken aynı şekilde birçok avantajından da faydalanmanız mümkün olacaktır.

Örneğin belleği dolan ve gereksiz yere meşgul olan telefonların ilk günkü performansları verememeleri, kullanıcılara yavaş bir kullanım deneyimi sundukları artık kabul edilmiştir. Bu noktada telefonunuzun belleğini gerektiği gibi temizleyerek hızlandıran bir sistemle karşılaşacaksınız. Ücretsiz alacağınız bu hizmet sayesinde her zaman ilk günkü hızda telefonunuzun ve tabletinizin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

 

Mobil cihazlara özel olarak üretilen, devamlı güncelleme yapılarak geliştirilen ve tanıtımını yapacağımız bu güzel uygulamayı, Android için 360 Security başlığıyla incelemek istiyoruz. Detaylı irdelemeye geçmeden evvel, kısa bilgilerle ufkunuzda bir takım şeyler canlandırmanızı istiyoruz. Bu uygulama, tam olarak sizin güvenliğiniz ve telefonunuzun performansı için biçilmiş kaftandır.

Android için 360 Security Özellikleri

Android için 360 Security uygulaması, ilgili mühendisler tarafından titizlikle yapılmaktadır. Her zaman güncellenen bir ürün olmasının yanı sıra, yapılan tüm AR-GE çalışmaları araştırmalara dayalıdır. Somut veriler üzerinden yürütülen deneyler ve alınan sonuçlar sonrasında ortaya konulan deneyim, tüm kullanıcılar için büyük önem taşımaktadır. Bu deneyim sayesinde Android işletim sistemi kullanıcılarının güvenini kazanmayı başarmıştır.

Bu güzel yazılımın özelliklerini inceleyelim;

 • Anti-virüs koruması tekil çalışmamaktadır. Bulut sistemler ve birden fazla anti-virüs markasının optimizasyon geçirmiş haliyle koruma sağlamaktadır. Bu sayede tek taraflı değil, dört bir yandan koruma sağlanır.
 • İnternet koruması bulunmaktadır. Bu sayede girdiğiniz sitelerden virüs bulaşma ihtimali minimum seviyelere indirgenir. Bunun yanında da sürekli tarama ve indirilen ürünlerin, dosyaların taraması da otomatik olarak yapıldığı için herhangi bir zararlı öğe tespit edildiğinde kullanıcı anında uyarılır.
 • E-ticaret yani internet üzerinden alışveriş yaparken korkmanıza gerek yok. Çünkü artık önünüzde bilgilerinizin çalınması gibi bir gerekçeniz olmayacak. Güvenli para olarak adlandırabileceğimiz bu modül sayesinde üyelik bilgileriniz dahil olmak üzere, kredi kartı ve banka hesaplarınız son derece güvenli.
 • Kamera, tuşlar ve mikrofon artık güvende. Kimse siz istemeden yazdıklarınıza ulaşamaz. Kameranızı açıp etrafı kontrol edemez ve mikrofon ile ortam seslerini dinleyemez.
 • Adaptif koruma sayesinde telefonunuzu çoklu bir multimedya ortamına bağladığınızda gelen zararlı ürünleri ve virüs türevlerine karşın etkin koruma sağlarsınız. Böylece telefonunuzu bir yere bağlamaktan ve dosya aktarımı yapmaktan çekinmezsiniz.
 • Kablosuz bağlantı yaparken ürküyorsanız, Android için 360 security uygulaması hızır gibi yetişmekte. DNS bilgilerini milisaniyeler gibi çok kısa sürelerde sürekli denetler ve ağ saldırılarını engeller. Böylece güvenli bir internet bağlantısı yaparsınız. Ayrıca, mevcut ağ bağlantısındaki internet korsanları telefonunuza erişmek isterse, geçilmez bir kale şeklinde korunan telefonunuza bağlantı kuramaz.
 • Otomatik temizleme özelliği de bulunduğu için telefonunuzdaki işe yaramayan ve gereksiz kaynak tüketimi yapan her şeyi kendiliğinden durdurur. Çalışmayan ve bozuk dosyaları da otomatik olarak silebilme özelliğine sahiptir. Dilerseniz, bunu size sormadan silmesini de engelleyebilirsiniz. Kullanıcı odaklı bir yazılımdır.
 • En çok tercih edilen özelliği ise ödül sahibi olan hızlandırma metodudur. Bu özellik 1GB ve altı RAM barındıran telefonlarda test edilmiş ve cihazların %90’ından fazlasında gözle görülür derecede hızlanma tespit edilmiştir.

Tüm bu özellikleri barındıran bir uygulamanın normalde bir telefonu ne kadar zorlayacağını düşünün. Fakat Android için 360 security uygulaması o kadar gelişmiş bir alt yapıya sahip ki, güvenlik özelliklerinin yanı sıra performans artışı da sağlamaktadır…

You may also like...

3 Responses

 1. tokgozozgur34 dedi ki:

  Android icin batarya android icin kasma ısınma donma sorunu cozumlensın bize yeter bence

 2. AhmetYeni675 dedi ki:

  abi senin sitenin cep telefonu ve tablet için android uygulamasını yaptır artık

 3. elifable dedi ki:

  android olduğu için biraz korktum ama 360 security gerçekten harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir