iOS (iPhone) için 360 Security

ios için 360 security

ios için 360 security

Akıllı telefon ve tabletlerde Android ile birlikte en çok kullanılan işletim sistemlerinden birisi olan iOS için 360 security uygulaması özel olarak tasarlandı. iOS işletim sisteminin virüs problemi bulunmamaktadır. Bunun için bir çok antivirüs firması iPhone telefonları es geçer. Aslında bunda haklı gibi gözükseler de iPhone telefonların da kendine göre sorunları bulunmaktadır. Android kadar hız problemi yaşamayan iPhone telefonlarda onun için hızlandırma uygulamaları da pek işe yaramamaktadır.
360 Security Android sürümünde benzeri uygulamalardan daha öne çıkmasını sağlayan çok iyi bir antivirüs özelliği ve sağlam hızlandırma aplikasyonu iOS sürümünde çok iş görmüyor. Fakat iOS sürümü için iPhone telefonlarda oluşan sorunlar göz önüne alınarak mükemmel bir uygulama yapılmış. Şarj sorunu ve sürekli çoğalan fotoğraf sorununa farklı çözüm yöntemleri geliştirilmiş.

Başlıklar

iPhone için 360 Security indir

iPhone için 360 Security uygulaması farklı özelliklere bürünmüş. Bilgisayar ve Android işletim sistemli cihazlar için hız optimizasyonu ve virüs taraması yapan 360 security uygulaması iOS işletim sistemli cihazlarda ise fotoğraf optimizasyonu ve şarj kontrolü yapıyor.

iPhone kullanıcılarının çok hoşuna giden 360 Security uygulaması ile App Store’da 4.5 yıldız almış gözüküyor. App Store kullanıcıları göz önüne alındığında çok yüksek olan bu puan, uygulamanın ne denli işe yaradığını gösteriyor. İçinde Türkçenin de olduğu 30’dan fazla dilde hizmet veren 360 Security 21.2 MB boyutunda yer kaplıyor. Benzeri uygulamalardan çok daha küçük boyutlara sahip olan uygulama ile hafıza sorununa çözüm bulabilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod ile uyumlu olan 360 Security uygulamasını kullanabilmeniz için iOS 7.0 veya üstü sürüme sahip olmanız gerekiyor.

iOS için 360 Security

iOS için 360 Security Ücretli midir

App Store’da bir çok uygulamayı indirmek ücretlidir. App Store üzerinden 360 Security indirmek ise tamamen ücretsizdir. iOS işletim sistemi için farklı özelliklerle evrilen 360 Security bünyesindeki özellikleri ücret almadan kullanabilirler.

Özellik incelemesi açısından bir çok uygulamanın önünde yer alan 360 security iPhone, iPad ve iPod cihazlarda yaşanan hafıza problemine çare olmak için geliştirildi. Çünkü SD kart desteği sağlamayan MAC cihazlarda kullanıcının en büyük yaşadığı sorun da artmayan hafıza sorunu olarak görülüyor. Onun için bir çok kişinin indirdiği uygulama ve fotoğraflarını iyi kontrol etmesi gerekiyor.

iOS için 360 Security Özellikleri

iphone-icin-360-security

iphone için 360 security

Yeni sürümünde Türkçe kullanımı da getiren 360 Security kullanım ara yüzü ile de kullanıcı dostu bir hal almış. Basit kullanım paneli ve çok sayıda dili desteklemesi ile her seviyeden kullanıcının rahatça ulaşabileceği ve aktif olarak kullanabileceği bir uygulama olmuş.

360 Security iOS işletim sistemi için olan uygulamasını incelersek;

  • iOS işletim sistemi olan cihazlarda kullanıcıların yaşadığı en büyük sorun depolama alanı olarak biliniyor. Artmayan hafıza, sürekli olarak çekilen fotoğraflar ve bu fotoğrafların kaliteli olması sebebiyle boyutunun da büyük olması sorunu arttırıyor. 360 security ise burada devreye giriyor. Fotoğraflar için yapabilecekleri optimize etme, aynı fotoğrafları silme ve filtrelenmiş fotoğraf seçenekleri ile hafıza da boşalma sağlanıyor. Daha önce çekilmiş ve öylece duran fotoğraflar, birbirinin aynısı görüntüler, fazlaca olan ekran görüntüleri ve sıkıştırılabilecek fotoğraflar 360 security uygulamasından kaçamıyor.
  • Arayüz olarak çok kolaylaştırılmış. Sadece bir kaç adımdan oluşan işlemleri yapmak oldukça basit ve hızlı şekilde bir hal almış. Panelde her şeyin açıkça yazması ve kullanıcıyı uğraştıramaması ise ön plana çıkan diğer özelliklerinin başında geliyor.
  • 360 Security uygulamasının iPhone kullanıcıları arasında en çok sevilen özelliği pil koruma özelliği olarak göze çarpıyor. Özellikle eski iPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan pil ömrü olduğunu düşünürsek uygulamanın bu özelliğinin ne denli doğru bir tercih olduğunu da görmüş olacağız. Uygulamada kalan pil ömrünü gösterirken bunları kategorilendiriyor. Yani kullanılmadan kalacağı süre, telefonla konuşurken dayanacağı süre, müzik dinlerken dayanacağı süreleri ayrı ayrı kullanıcısına göstererek doğru hareket etmesini sağlıyor.

NOT: Resim optimizasyonu ve tarama yaparken işlemler çok yavaş ilerliyor. Bunun için optimizasyon başladığında cihazınızı kesinlikle şarja takmanızı tavsiye ederiz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir