Gizlilik Politikası

360Security.ORG sitesi olarak bilgilerinizi hit amaçlı log tutma dışında kayıt etmiyor ve kişisel bilgilerinizi merak etmiyoruz. Sitemizde geçirdiğiniz süre boyunca kişilik haklarınıza saygılı oluyoruz. Sizi daha güvende tutabilmek için dosyaları sunucumuzda veya başka bir dosya paylaşım sitesinde barındırmıyoruz. Onun yerine resmi sayfalar ile sizin aranızda paravan görevi görüyoruz.

Sitemizde kayıt edilen bilgiler dünyada büyük sitelerinde kayıt ettiği bilgileri tutmaktayız. Log dosyamızda ip adresi, internete bağlandığınız servis sağlayıcı, sitemizi kullandığınız tarayıcı, cihaz ve işletim sistemi, sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfa isimleri kaydedilmektedir. Bu kayıtları verdiğimiz hizmeti daha iyi hale getirmek için tutmaktayız.

Sitemizde tercih ettiğimiz reklamlar, dünyada en çok kullanılan ve güvenilir şirketi olan Google firmasına ait Adsense reklamıdır. Google Adsense reklamları ile kullandığınız cihaza kesinlikle olumsuz bir durum oluşturacak, uygulama, sayfa veya web sitesi reklamları yayınlamaz.

360Security.ORG sitesinin tüm sayfalarında yer alan başka sitelere sizi yönlendiren linkler size yardım amaçlıdır. Diğer sitelerde yaşadığınız sorunlar 360Security.ORG adresi ile ilgili değildir ve hukukun “atıfta bulunma” ilkesine uygun olarak verilmiştir.