360 Security Nasıl Kullanılır

360 Security nasıl kullanılır360 Security Türkçe olması sebebiyle Türkiye’de fazlasıyla tercih edilen bir uygulamadır. Çünkü bu sayede kolaylıkla kullanılabilir olduğunu kanıtlamıştır. Tıpkı farklı dil destekleriyle 300 milyonu aşan kullanıcıya eriştiği gibi ülkemizde de en çok tercih edilen uygulamalar arasına girmiştir. Tabi bu noktada işlevselliğinden söz etmeden olmaz. Çünkü kullanım kolaylığını aktif bir kullanım kalitesiyle birleştirerek bizlere sunmaktadır.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan 360 Security uygulaması zaten dil desteğinden ötürü size farklı yönlendirmelerle yol göstermektedir. Ancak yine de uygulamanın nasıl etkili biçimde kullanıldığından bahsedeceğiz. Temel anlamda uygulamanın 3 ana kategorisi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bunlar arasından;

 • Anti Virüs

Telefonunuzu tehditlerden koruyan, olası bir saldırı ya da güvenlik ihlalinde sizi bildiren sistemdir.

 • Temizle

Gerek zararlı yazılımları gerekse mevcut kullandığınız uygulamaların sizler sunacağı aksaklıkları cihazınızdan silip atmaktadır.

 • Hızlandır

Cihazınızın ön belleğini yani ram kullanımını sıfırlayarak uygulamalar tarafından işlemcinin sömürülmesinin önüne geçer. Böylece telefonunuz çok daha hızlı ve komplike çalışır.

 

Başlıklar

360 Security Nasıl Kullanılır?

360 Security nasıl kullanılır sorusuna geldiğimizde anti virüs sisteminin aktif olduğunu görebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz her saniye hızlandırma ve temizleme işlemlerini uygulamanız mümkündür. Hızlandırma işlemini yaptığınızda zaten bir füze ile simgelenen bellek temizleme raporu size iletilir. Açılan ve temizlenen belleği görerek cihazınızda nasıl bir ferahlama olduğuna şahit olabilirsiniz.

Tabi bu 3 ana kategori dışında 360 Security telefonu bulma, uygulama yöneticisi, gizlilik seçenekleri ve filtreler size sunulan diğer hizmetler arasındadır. Birçok kişinin tüm bu hizmetler için ayrı aplikasyon kullandığını biliyoruz. Dolayısıyla tamamını bir anda sunan 360 Security sayesinde mobil cihazınızın güvenliği için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar bir araya toplanmış.

Telefonunuzun kaybolması ya da çalınması halinde kolaylıkla nerede olduğunu bulabildiğiniz Telefonu bul seçeneği oldukça rağbet görmektedir. Bunun haricinde gelen çağrıları ve mesajları filtreleyerek engelleyebildiğinizi hatırlatalım. Uygulamaların çalışma prensiplerini ve sizler sunabildiklerini de yine yönetici üzerinden değiştirmeniz mümkündür.

 

360 Security Virüs Temizleme

360 Security anti virüs uygulaması olduğundan ötürü zaten temel prensibinin virüslere karşı sunduğu temizleme fonksiyonu olduğunu biliyoruz. Bu noktada en ufak zararlı yazılımlardan tutunda büyük virüslere kadar etkin olduğunu söylemeden geçmeyelim. Keza piyasada bulunan çok sayıda ücretli yazılımdan daha aktif olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Gerek Google Play Store üzerinden gerekse farklı mecralarda kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyarak bu noktada ne kadar doğru bir tercih yapmak üzere olduğunuzu görebilirsiniz. Özellikle 360 Security kullanımı konusunda size sunulan kısa yol ve tek tuş kombinasyonlarıyla cihazınızı daha fazla keyif alarak kullanacaksınız.

 

360 Security Telefon Hızlandırma

Birçok kişiye göre de virüslerden ziyade kısıtlı olan belleği arttırmak ve daha hızlı bir cihaza sahip olmak için tercih ediliyor. Bir bakıma 360 Security telefon hızlandırma konusunda alanında rakipsiz bir uygulama olarak görülüyor. Bunu da alternatif uygulamaların sunduğu içeriklere bakarak anlamak mümkün olabiliyor. Hem telefonunuzu hızlandıran hem de virüslerden koruyan bir uygulama olmasının ötesinde sağladığı yan aplikasyonlarla cihazınızı üst noktaya taşıyor.

Birçok uygulamanın ön belleğinizi cihazınızı kullanmıyorken bile gasp ettiğini gördükten sonra bu güne kadar neden kullanmadığınızı sorgulamaya başlayacaksınız. Aynı zamanda 360 Security kullanımı ile cihazınızın aslında olması gerektiğinden ne kadar yavaş hareket ettiğini de öğrenmiş olacaksınız. Şarjınız daha fazla dayanırken istediğiniz uygulamaya anında geçiş yapabileceksiniz. Güvenliğiniz ise 360 Mobile Security Limited şirketi tarafından sağlanan ücretsiz aplikasyon ile 5 yıldız kalitesine ulaşmış olacak.

You may also like...

3 Responses

 1. Narcisenfys dedi ki:

  Uygulamayı kullanmak biraz karışık ama telefonu hızlandırdığı bir gerçek

 2. os2id dedi ki:

  Detaylı bir anlatım lazım. Resimli anlatım yapmanız mümkün mü ?

  • Yönetici dedi ki:

   Konumuzda detaylı anlatım yapılmıştır. En kısa zamanda anlatım şekli geliştirilerek size yardımcı olmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir