360 Security indir

360 Security indir

360 Security indir

Son günlerde telefonunuz olduğundan daha yavaşsa muhtemelen zararlı yazılımlar artık sisteme zarar vermeye başlamıştır. Hiçbir virüs programı kullanmadığınız takdirde Android işletim sisteminin yavaş yavaş çökme evresine geçeceğini söylemeliyiz. Bundan korunmak adına mobil cihazlarınız için geliştirilmiş olan 360 Security uygulaması indirmek sizin için oldukça doğru bir seçim olacak.

Her ne kadar bir anti virüs uygulaması olarak anılsa da aslında bundan çok daha fazlasını kullanıcılarına sunduğunu görebiliyoruz. Genelde son kullanıcıların her zaman istedikleri kolay ve rahat kullanımı yansıtabilen, ergonomik tasarımıyla kolay kullanım adına müthiş bir deneyim sağlayan 360 Security Android telefonunuzun vazgeçilmezleri arasına girecek.

 

Başlıklar

360 Security indirirken Nelere Dikkat Edilmeli?

360 Security indir seçeneği birçok yerde karşınıza çıkabilir. Bu direkt olarak Android Google Play Store olabilirken farklı mecralar da değerlendirilebilir. Burada öncelikle dikkatinizin yayıncıda olması gerektiğini söyleyerek başlayalım. Uygulamanın dağıtıcısı olan 360 Mobile Security Limited şirketi son derece kompakt bir uygulamayı kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

Eğer Play Store üzerinden ya da farklı bir mecradan şirket tarafından sunulan 360 Security aplikasyonunu indirirseniz herhangi bir sorun yaşamadan kullanıma başlayabilirsiniz. Telefonunuz ilk denemenizden itibaren müthiş bir hıza kavuşacaktır. Hatta virüslerden temizlendiği için daha güvenli bir Android cihaz kullanımı mümkün olurken güncel sürücülerle çok daha verimli çalışacaktır.

360 Security Android indir

360 Security iOS indir

360 Security İndirmek Ne İşime Yarayacak?

360 Security ne işe yarar diye düşünen çok fazla mobil cihaz kullanıcısı olduğunu biliyoruz. Bu kesin suretle telefonunuzun sağlığı açısından fazlasıyla önem teşkil ediyor. Virüslü dosyalar, cihazınıza bulaşan zararlı yazılımlar ve her geçen gün daha büyük bir tehdit unsuru oluşturan güvenlik açıkları. Bunların tamamından 360 Security uygulaması sayesinde kurtulabilirsiniz.

Farklı model cihazlar için belleğinize uygun boyutlarda sunulan paketlerle cihazınız için en doğru seçimi yapabilmeniz mümkündür. Bununla beraber en iyi ücretsiz anti virüs uygulaması olan 360 Security sayesinde telefonunuzun kaybolması ya da çalınması durumunda da kurtarıcınız olacağını unutmayın. Cihaz belleğini düzenli olarak silmesi hızlanmayı mümkün kılarken aynı zamanda menü geçişlerinden uygulama kullanımlarına kadar bariz bir kalite sizinle buluşacak.

You may also like...

4 Responses

 1. aslı dedi ki:

  uygulamayı indirmek için yapmam gerekenleri yazabilir misiniz?

  • Yönetici dedi ki:

   Yapmanız gereken akıllı telefon, tablet’in işletim sistemine göre uygulama marketinize giderek indirme işleminizi başlatmanız olacaktır. Aynı şekilde bilgisayar içinde indirme yapabilirsiniz. Yazımızda bunu detaylı olarak anlattık.

 2. biceymerge dedi ki:

  360 security indirmek istiyorum da bunlar güncel linkler mi ?

  • Yönetici dedi ki:

   Sitemizde bulunan linkler her zaman günceldir. Sürekli olarak güncel versiyonu indirmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir