360 Security Kaybolan Telefon Bulma

360 Security Kaybolan Telefon BulmaDünya üzerindeki güvenlik yazılımlarının kalitesi her geçen gün bizim ihtiyaçlarımız doğrultusunda artıyor. Bunlardan birisini de dünyanın en çok tercih edilen mobil anti virüs uygulaması sunuyor. 360 Security Telefonu Bul özelliği sayesinde çok sayıda kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Genelde anti virüs ve hızlandırma için tercih edilse de tedbiri elden bırakmak istemeyen çok sayıda Türk kullanıcıyı kendisine çekmeyi başarıyor.

Cep telefonunuzun evde kaybolduğuna şahit olmuşsunuzdur. Kısa süreli bir panik ile aramalarınızın sonucunda bulmanız mümkün. Ancak talihsiz bir olay sonucunda ya çalınır ya da farklı kişilerin eline geçerse diye hiç düşündünüz mü? Cihazınızın çalınması kadar içerisinde bulunan bilgileriniz ve özel dosyalarınızda kafanızı kurcalayacaktır. Bu bağlamda çözümü 360 Security uygulaması telefonu bularak sizlere sunuyor.

Başlıklar

360 Security Telefon Kilitleme

Sistemin tamamen uzaktan erişim üzerine kurulu olduğunu belirtelim. 360 Security kaybolan telefonu bulmak için GPS sinyalleriyle sizlere sonuçlar verir. Ancak telefonun sinyalleri kadar kullanılan bir diğer özelliğinden de bahsetmek istiyoruz. Çünkü bu özellik bir anlamda kişisel mahremiyetin bu tarz olaylardaki en önemli fonksiyonlarından birisi olarak görülüyor. 360 Security telefon kilitleme özelliği sayesinde cihazınızı ele geçiren kişi kesinlikle kullanamamaktadır.

Bu kilitleme işlemini belirli noktalarda siz organize edersiniz. Dilerseniz cihazınızı arayabilir, mesaj atabilir, tüm arama ve mesaj kayıtlarınız gizleyebilir, ayarlarınızı, uygulamalarınızı ve kişisel hesaplarınızın erişimini kesebilirsiniz. Böylece cihazınız farklı bir kişinin elinde olsa bile bilgileriniz güvende olur.

360 Security Telefonu Bul Sinyal Takibi

Tabi telefon kilitlemek bir anlamda çözüm gibi gözükse de cihazınızı size geri getirmeyecektir. Bunun için önceden 360 Security telefonu bul özelliği ile aktiflik sağladıysanız şanslı olan kişilerdensiniz. Çünkü cihazın sinyalleri üzerinden nerede olduğunu an ve an takip etme şansına sahip olursunuz.

360 Security kaybolan ya da çalınan telefonları GPS üzerinden sinyaller vasıtasıyla sizlere sunar. Bunun için telefonunuza uygulamayı kurarak bu özelliği aktif etmeniz gerekiyor. Böylelikle olası bir talihsiz durumda hemen sorunu çözebilmek için elinizde güçlü bir koz barındırabilirsiniz.

You may also like...

6 Responses

 1. Hatice dedi ki:

  Kaybolan telefonu 360 security sayesinde buldum. Bunu uygulamayı indirdiğimde bilmiyordum. Teşekkür ederim.

 2. Mahir dedi ki:

  Kardeşim TELEFONU NASIL BULUYORUZ bunu anlatsanıza…Hayret ya ızvır zıvır yazılarla geçiştiriyorsunuz..

  • Yönetici dedi ki:

   Sinyal takibi ile birlikte telefonu bulabiliyor. Uygulamanın ana ekranında bulunan menü (ızgara şeklinde olan) tuşuna bastıktan sonra “Telefonumu Bul” sekmesine tıklayın.

 3. kani_yd dedi ki:

  Harika bir şey ya. Kaybolan telefonu buluyorsun. Bundan daha iyi ne olabilir.

 4. Asibebe dedi ki:

  360 ekranlarında kaybolan telefonu nereden bulacağım bir türlü çözemedim

  • admin dedi ki:

   Sinyal takibi ile birlikte telefonu bulabiliyor. Uygulamanın ana ekranında bulunan menü (ızgara şeklinde olan) tuşuna bastıktan sonra “Telefonumu Bul” sekmesine tıklayın. Umarım sorununuz çözülür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir