Turbo VPN [Detaylı inceleme]

turbovpn indir

turbovpn indir

360 Turbo VPN son zamanlarda çok ses getiren 360 Security programının VPN uygulamasıdır. Bilgisayar ve telefonlarda kullanabildiğiniz Turbo VPN ile artık internette engel tanımayın. Antivirüs özelliği açısından diğerlerinden daha iyi olan 360 Security, VPN ile yine kendinden söz ettireceğe benziyor.

360 Turbo VPN, internetteki sınırları kaldıran ve internet hızını düşürmeyen bir VPN uygulamasıdır. Bir çok VPN uygulamasının eksi yönü internet hızını düşürmesidir. Sağlam alt yapısı ile TurboVPN bu sorunu aşmış olarak gözüküyor.

360 Turbo VPN bize nasıl yardım eder sorunun cevabını kısaca verecek olursak ülke kısıtlaması getirilmiş videoları izleriz, yerel olarak konulan engellemeler sizi etkilemez ve gizliliği sonuna kadar korur. Aslında VPN kullanımının en iyi tarafı internet gezinmesi yaptığınız sırada yapılanları şifreler ve siber saldırı yediğinizde bu bilgilerin ortaya çıkmasını engeller. Böylelikle hackerlerin size zarar verme riski azalacaktır.

Başlıklar

VPN Nedir

VPN, sanallaştırılmış özel ağ olarak tanımlanabilir. Daha anlaşılır bir tabirle internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmaktır. Daha çok yerel yasakları aşma ve internette takibi zorlaştırmak için kullanılan VPN genellikle bulunduğunuz ülkeden başka bir ülkedeki IP üzerinden bağlanma işlemi gerçekleştirilir. VPN siz bir ağa bağlanırken bu bağlantıyı şifreler ve gezinme esnasında kimliğinizin bulunmasını engeller.

Turbo VPN Nedir

360 Security uygulamasının yapımcıları tarafından geliştirilen bir VPN uygulamasıdır. Bilgisayar ve Android uygulama sürümü mevcuttur. Turbo VPN ile hızlı şekilde internette gezinirken hiç bir sınırlama ile karşılaşmazsınız. Ayrıca Turbo VPN ile açık alandaki Wi-Fi hizmetlerini kullanırken bağlantılarınızı güvene alabilirsiniz.

TurboVPN yeni geliştirilen bir uygulamadır. Firmanın antivirüs uygulaması olan 360 Total Security, piyasada kendine iyi yer edindi. Bir çok kişi TurboVPN uygulamasından çok umutlu.

360 Turbo VPN ne işe yarar

360 Turbo VPN diğer VPN uygulaması ile aynı görevleri görmektedir. Bu uygulamanın diğerlerinden farkı ise hızı ve sunucu kalitesi olarak göze çarpıyor. Limitsiz şekilde kullanabileceğiniz TurboVPN güvenlik açısından diğer VPN uygulamalarının da önünde geliyor.

  • TurboVPN internette gezinme sırasında gizlilik sağlar.
  • Yerel internet sitesi engellemelerini ortadan kaldırır. Sosyal medya siteleri gibi bazen engelli olabilecek sitelere rahatlıkla erişim sağlar.
  • Coğrafi kısıtlamaları aşar. (Video kısıtlaması gibi)
  • Gezinme esnasında şifreleme yapar ve bu sizi saldırılardan korur.
  • Sınırsızdır ve ücretsizdir (Android uygulaması)
  • Kamuya açık olan Wi-Fi hizmetlerinde interneti sizin için güvenli hale getirir.
  • Bulut VPN sunucuları ile hız kısıtlaması yaşamazsınız. 18 ülkede 100’den fazla sunucu ile hız sorunu ortadan kaldırılmış.

360 Turbo VPN nasıl

360 Turbo VPN bir çok özelliği ile diğerlerinden üstün olarak gözüküyor. 18 ülkede konumlandırılan 100’den fazla sunucu ile işlerinde ne derece ciddi olduğunu göstermişler. Piyasadaki diğer VPN uygulamalarını iyi analiz ederek eksiklerini ortadan kaldırıp bir VPN uygulaması ortaya çıkarmışlar.

Bilgisayar için TurboVPN programı ücretli olarak sunulmuş. İndirecek olanlar sorunsuz olarak kullanıyor. Android uygulaması ise tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Fakat buradaki sıkıntı uygulamada reklam sayısının biraz fazlalığı olarak göze çarpıyor. Bir çok kullanıcının en büyük sorunu olarak göze çarpan reklamlara kısa zamanda düzenleme getireceklerini ümit ediyoruz.

Turbo VPN ücretli mi

turbovpn ücretli mi

turbovpn ücretli mi

TurboVPN bilgisayar kullanımı için ücretli olarak sunuldu. Aylık 5 euro (yaklaşık 16,5 TL) olarak bir kullanım bedeli belirlenmiş. Uygulamayı beğenmemeniz durumunda ilk 30 günde para iade talebinde bulunabiliyorsunuz. Satın alım işlemi yapacaksanız “otomatik yenileme” butonuna dikkat edin. Bu buton eğer işaretli ise hizmet her ay size sormadan uzatılır.

TurboVPN Android uygulaması ise tamamen sınırsız ve ücretsiz olarak sunulmuş. Uygulamada reklamlar bulunmakla birlikte böyle bir alt yapı servisinin ücretsiz olarak kullanılması zaten reklamları kaçınılmaz bir hal aldırıyor.

Turbo VPN indir

TurboVPN indir ise sizde internetteki engellerden kurtulabilirsiniz. Genellikle video izlerken karşılaşılan coğrafi hedef engellemesi Turbo VPN indir seçeneği ile mazide kalıyor. Uygulamayı indirdikten sonra kullanması ise çok kolay. 18 farklı ülkeden ve 100 sunucudan birisini seçerek sizde engellemeleri aşabilirsiniz.

Turbo VPN PC

Tubo VPN PC indirmek için yapmanız gereken ürün satın alım sayfasına giderek ödemeyi yapmak olacaktır. Ödeme esnasında dikkat etmeniz gereken 2 nokta bulunmaktadır. İlk nokta girdiğiniz e-posta adresinin geçerli ve erişebildiğiniz bir e-posta olmalıdır. Çünkü ödeme sonrası lisans anahtarı bu adrese gönderilecek. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise otomatik yenileme butonu. Buraya işaret koyarsanız artık her ay siz iptal edene kadar yenileme devam edecektir.

Turbo VPN PC

turbovpn otomatik yenileme

turbovpn otomatik yenileme

Turbo VPN Android

TurboVPN Android için tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. 100bin ile 500bin defa indirme almış olan bu uygulamanın puanı ise 3.9 (29.11.2016 tarihinde) olarak gözüküyor. Bir çok kişinin çok iyi olarak tanımladığı uygulamada kullanıcı yorumları göz önüne alındığında eksi olan tek şey ise reklamlar olarak göze batıyor. Sınırsız ve ücretsiz VPN uygulamasının reklamsız olması düşünülemez fakat reklamlara biraz düzenleme getirilebilir.

TurboVPN Android

Turbo VPN iPhone

TurboVPN iPhone uygulaması bulunmamaktadır. Firmanın en kısa zamanda iOS işletim sistemi için uygulamayı geliştirmesini bekliyoruz.

You may also like...

1 Response

  1. sincebirdokuz91 dedi ki:

    turbo ve seri dönemindeki cankardeşler yarışları dışında gördüğüm en bedava VPN :)) TurboVPN gerçekten kullanmak istediğim bir VPN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir